Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer rozvoje obchodu - chemie (95.-120.000kč+auto)

referenční číslo: 41697 | aktuálnost: 24.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s rozvojem chemického byznysu? Máte prokazatelné zkušenosti v oblasti business developmentu? Hovoříte plynule anglicky?
Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici:
MANAŽER ROZVOJE OBCHODU - CHEMIE (95.-120.000Kč+AUTO)

Náplň práce

  • vyhledávání obchodních příležitostí, obchodních partnerů
  • vyjednávání, komunikace s partnery
  • analýzy, strategický rozvoj společnosti
  • reporting, komunikace napříč společností
  • rozvoj interních aktivit
  • koncipování marketingové strategie

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace
  • zkušenosti v oblasti business developmentu
  • zkušenosti v chemickém průmyslu

Nabízíme

  • automobil i pro soukromé využití
  • 25 dní placeného volna
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • penzijko
  • mobil
  • notebook
  • stravné

Mzda: 95 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup