Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer realizace zakázek

referenční číslo: 49664 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient zajišťuje subdodávky v oblasti vzduchotechniky, klimatizací a vytápění na stavbách po celé ČR a aktuálně potřebuje posílit tým pro dohled nad realizací zakázek o nového kolegu. Čeká Vás pestrá pracovní náplň, výjezdy na stavby i práce v nových a moderních kancelářích nedaleko Hradce Králové. Pokud tedy rozumíte TZB a hledáte novou pracovní příležitost s možností růstu třeba až na společníka ve firmě, čeká tato pozice právě na Vás! Náplň práce: zajištění realizace zakázek v oblasti TZB dohled přímo na stavbě spolupráce s šéfmontérem účast na kontrolních dnech komunikace se zástupci hlavního dodavatele stavby předání zakázky a podkladů k fakturaci

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oboru TZB praxe v TZB, popř. zájem o získání zkušeností orientace ve stavebních výkresech dobré oragnizační schopnosti schopnost asertivního jednání a odolnost vůču stresu flexibilita, ochota cestovat na stavby řp. B

Nabízíme

nadstandardní finanční ohodnocení další odměny dle výsledků a realizovaných projektů kompletní odborné zaškolení s navyšováním kvalifikace možnost kariérního růstu služební automobil i k soukromým účelům dovolenou navíc + sickdays stravenky moderní kanceláře fajn kolektiv i vedení Zaujala Vás nabídka? Pak prosím reagujte přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura