Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer projektů -příležitost pro absolventy (od 25.000 Kč)

referenční číslo: 4926 | aktuálnost: 21.09.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Jste dynamická osobnost s výbornými organizačními schopnostmi, chutí do života a aktivním přístupem k řešení problémů? Podíleli jste se během studia na realizaci společenských akcí, volnočasových aktivit nebo i technických projektů? Nebojíte se angličtiny, co je potřeba, tak si vykomunikujete a technické pojmy pro Vás také nejsou strašákem? Pak máme pro Vás jedinečnou pracovní příležitost ve společnosti se zvučným jménem v Jihomoravském kraji na pozici "Manažer projektů".

  • vedení zadaných projektů pro zakázkovou výrobu
  • vedení týmu 4-5 lidí a koordinace jejich činností
  • tvorba projektové dokumentace včetně časového harmonogramu
  • komunikace s projektovým vedoucím a vedení reportů ohledně projektů
  • komunikace s výrobou a dohled nad plynulou realizací projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru
  • zkušenosti s projektovým managementem výhodou
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni / NJ výhodou
  • prokazatelné organizační schopnosti a aktivní přístup k zadaným projektům
  • samostatnost, konstruktivní přístup a pohotovost k řešení problémů

Nabízíme

  • možnost zaučení v projektovém managementu
  • zázemí stabilní společnosti se zvučným jménem
  • stravenky nebo závodní stravování
  • bonusový a věrnostní program
  • jazykové kurzy

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Marketing, reklama, public relations, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Automobilový průmysl, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita