Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer projektu - dveřní systémy (okolo 60 tis.)

referenční číslo: 56065 | aktuálnost: 03.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání i myšlení? Umíte v AutoCAdu či ArchiCADu a nebaví Vás jen sedět v kanceláři? Pak je tato pozice pro předního českého výrobce dveřních systémů přesně pro Vás!

MANAŽER PROJEKTU - DVEŘNÍ SYSTÉMY (okolo 60 tis.)

Náplň práce

  • zaměření zakázek na místě (region Praha západ)
  • komunikace s kolegou rozpočtářem a obchodníkem + komunikace s montážníky
  • zadávání zakázek do systému a jejich přetvoření v grafický návrh + zadáví výrobní dokumentace
  • administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice - technická dokumentace, zaměření
  • schopnost pracovat s AutoCadem či podobným programem
  • zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • smysl pro detail
  • anglický jazyk je zde velkou výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • adekvátní finanční ohodnocení (fix + osobko + provize ze zakázek)
  • služební automobil
  • stravenky
  • možnost částečného home office po zaučení
  • příjemného vedoucího
  • místo výkonu práce: Praha západ

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura