Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer projektů - až 70.000 Kč/m + dopravné, bonusy #Sq1d3

referenční číslo: 65f040fd39954a446b0a5815 | aktuálnost: 09.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Zajímá Vás oblast automotive a chcete vést a koordinovat projekty v moderní společnosti? Domluvíte se anglicky, případně německy, jste komunikativní a technika Vám není cizí? Staňte se naším projektovým manažerem! Nabízíme skvělou příležitost pro juniory i seniory s praxí. Těšit se můžete na široky systém odměn a benefitu - dopravné, prémie, pružnou pracovní dobu atd.. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce:
- plánování, organizace a dohled nad projekty
- technická podpora zákazníků
- reporting
- příprava kalkulací

Požadujeme

- znalost projektového řízení
- komunikativní znalost AJ, případně NJ
- technické myšlení

Nabízíme

- stabilní zaměstnání mezinárodní společnosti
- zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
- příspěvek na dopravu
- možnost občasné práce z domova
- závodní stravování
- vánoční prémie
- individuální prémie
- profesní rozvoj
- vzdělávací kurzy

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita