Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer prodeje na HPP (fixní plat + bonusový systém)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17382050704 | aktuálnost: 27.04.2024

MIRAI INTEX s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE:
• Vyhledávání a přitahování nových klientů a partnerů.
• Práce se základnou stávajících klientů a partnerů společnosti.
• Vyjednávání a uzavírání obchodních kontraktů.
• Vývoj a implementace strategie pro propagaci našich produktů na trhu.
• Účast na odborných konferencích a seminářích, kde budete prezentovat společnost a průběžně se seznamovat s vývojem a novinkami v oblasti chladicího průmyslu.

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru; ideálně se zaměřením na strojírenství.
• Praxi na obdobné pozici v délce ideálně 3 let.
• Zkušenosti s prodejem chladících zařízení nebo jiných zařízení pro průmysl.
• Dobré uživatelské znalosti práce s PC (zejména MS Office).
• Zkušenosti se CRM systémy a programy pro řízení prodeje.
• Anglický jazyk na úrovni umožňující komunikaci se zahraničními klienty a partnery.
• ŘP sk. B, aktivního řidiče.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tuřanka 858/98a, Brno, 62700

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince