Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer / manažerka obchodního týmu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29229460760 | aktuálnost: 02.05.2024

Lukáš Proček

Upřesňující informace

Co budete dělat:
Budeme společně budovat, vést a motivovat tým finančníků a realitních makléřů k dosahování cílů a vyšší výkonnosti.
Zajišťovat plánování, organizaci a řízení obchodních aktivit a strategií týmu.
Podporovat a rozvíjet dovednosti týmu prostřednictvím školení a mentorství.
Budete spolupracovat s dalšími odděleními a vedením společnosti pro dosažení celkových obchodních cílů.
Sledovat trh a identifikovat nové příležitosti pro rozvoj podnikání.
Nabírat nové spolupracovníky
Co požadujeme:
Člověka s min. SŠ vzděláním (s maturitou)
Zkušenosti s vedením a motivací obchodního týmu, ideálně v oblasti financí a realit. Není však podmínkou.
Chuť učit se novým věcem a mít zápal pro novou výzvu a kariéru.
Silné komunikační dovednosti a schopnost budovat a udržovat vztahy s klienty a obchodními partnery.
Výborné organizační a řídící schopnosti, schopnost plánovat a řídit čas efektivně.
Analytické a strategické myšlení, schopnost identifikovat příležitosti a řešit problémy.
Orientaci na finančním a realitním trhu výhodou. Není však podmínkou.
Co vám nabízíme:
Příležitost stát se klíčovým hráčem našeho týmu v dynamickém odvětví financí a realit.
Možnost vést a rozvíjet vlastní tým profesionálů.
Nadstandardní odměnu a motivační benefity.
Flexibilní pracovní dobu
Podporu a příležitost rozvíjet své dovednosti a kariéru.
Lídra, který podporuje Váš rozvoj a má zájem na tom, abys byl/a úspěšný/á a dařilo se Ti.

Pokud jste člověk, který má disciplínu, vášeň pro obchod, toužíte vést tým a máte své sny, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis.
Více informací se můžete dozvědět na www.lukasprocek.cz/kariera

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 80 000 - 120 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Meteoru 758/18, Hradec Králové, 50311

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy