Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer logistiky, auto i k soukr. účelům, bonusy #X701K

referenční číslo: 663493fae772a74d0ba9dd46 | aktuálnost: 17.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Vstupte do světa nadnárodní společnosti a staňte se klíčovým hráčem v oblasti logistiky! Hledáme zapáleného manažera, který bude řídit náš logistický řetězec. Pokud máte zkušenosti s plánováním, baví Vás optimalizace a jste připraven/a na výzvy nadnárodního prostředí, pak jste tím, koho hledáme. Staňte se součástí týmu, který přetváří budoucnost logistiky.
Náplň práce:
- rozvoj divize logistiky
- strategická rozhodování směřovaná k růstu logistických center po celé ČR
- příprava hospodářského plánu a kontrola jeho plnění v rámci svěřené divize
- spolupráce na realizaci nových projektů
- nastavování a aktualizace KPI´s pro jednotlivá pracoviště
- vedení týmu vedoucích logistických center a jejich podřízených
- hledání efektivních řešení ke spokojenosti zákazníků
- reportování na výkonného ředitele
- denní komunikace se zahraničními kolegy

Požadujeme

- Provozní znalosti skladové logistiky
- Zkušenost s vedením týmu
- Ochotu cestovat v rámci ČR
- komunikativní znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Zajímavou a motivující mzdu
- Bonusy a prémie 30 %
- Služební automobil i k soukromým účelům
- Flexibilní pracovní dobu
- Notebook
- Telefon
- Možnost HO
- Příspěvek na stravování - plně hrazená 110 Kč stravenka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na penzijní/ životní pojištění
- Příspěvek na dovolenou
- Multisport karta

Mzda: 90 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita