Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer kvality | služební auto

referenční číslo: 6-10-400638 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme MANAŽERA KVALITY! Můžete nabídnout adekvátní praxi v řízení kvality? Razíte heslo, že kvalita je základem úspěchu? Jste zvyklý/á využívat při své práci angličtinu?

Do výrobní společnosti hledáme MANAŽERA KVALITY:
* Kompletní řízení oddělení kvality
* Zodpovědnost za dokumentaci týkající se kvality
* Audity kvality, přítomnost u externích auditů
* Zlepšování kvality, zodpovědnost za nové procesy
* Školení zaměstnanců v oblasti kvality

Požadujeme

* VŠ technického zaměření
* 2 roky zkušeností v oblasti řízení kvality
* AJ na úrovni B2 (mezinárodní prostředí)
* Znalost nástrojů kvality, analytické schopnosti

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba, po domluvě možný HO
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na ubytování
* Příspěvek na dopravu

Mzda: 90 000 - 110 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita