Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer kvality | Vedení týmu v automotive

referenční číslo: 53851 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Automotive společnost, která se zabývá výrobou lankových mechanismů a systémů pro různorodé značky automobilů, nyní hledá Manažera kvality, který se postará o vedení a rozvoj týmu kvality! Máte zkušenost s řízením kvality v automotive, dokážete řídit a podpořit tým kolegů a vyznáte se i v různých normách využívaných v rámci kvality (IATF/VAD)? Pak je tato pozice přímo pro Vás!
Vést a podporovat rozvoj týmu kvality – 12 lidí Odpovídat za dodržování norem jako je IATF/VAD Odpovídat za implementování požadavků Formel Q8 do QMS Zajišťovat optimalizaci kontrolních procesů firmy Účastnit se různých auditů Účastnit se technických jednání se zákazníky ve vývojové fázi Reportovat vedení společnosti a další

Požadujeme

Znalost IATF/VDA normy a požadavky Formel Q8 Znalost nástrojů na řízení kvality Zkušenost v oblasti kvality a motivace k vedení týmu Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

Firemní auto i soukromým účelům 5 dnů volna navíc Flexibilní začátek/konec pracovní doby Možnost občasné práce na home-office Stravenková karta Vzdělávací kurzy v rámci firmy Notebook, mobilní telefon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl