Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer kvality

referenční číslo: 53903 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské společnosti na Opavsku hledáme manažera kvality, jehož hlavním úkolem bude zavedení IATF.
Vaším hlavní úkolem bude implementace norem IATF ve společnosti Budete zodpovědný za zajištění dodržování vysokých standardů kontroly kvality Spolu s dalšími odděleními budete spolupracovat na integraci systémů řízení kvality Budete komunikovat se zákazníky a s dodavateli - nutná znalost anglického jazyka Budete vést menší tým kvality Jste ideální kandidát? Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmyslu a jste certifikovaný v systémech řízení kvality (např. ISO 9001, IATF 16949), budete mít výhodu.

Požadujeme

Praxe na oddělení kvality ve výrobní nebo strojírenské společnosti Znalost norem IATF a ideálně Komunikativní znalost anglického jazyka - nutná pro komunikaci se zákazníky a dodavateli Zkušenost s vedením týmu Zkušenost se zaváděním procesů nebo standardů je výhodou

Nabízíme

5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění Dotované stravování v závodní jídelně Cafeterie Firemí akce Vánoční dárky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl