Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer/ka silniční přepravy

referenční číslo: 53652 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní logistickou společnost hledám proaktivního a zkušeného jedince, který bude mít klíčovou roli v řízení a optimalizaci silničních přepravních operací. Pokud preferujete nejen dynamické prostředí plné příležitostí, ale také šanci podílet se na inovativních projektech a strategiích, které formují budoucnost přepravního průmyslu, zároveň máte vášeň pro logistiku, excelentní organizační dovednosti a chuť být součástí týmu, který posouvá hranice, tak jste ten správný člověk.
řízení, plánování, organizace a kontrola veškeré aktivity provozu s cílem zajistit vysokou kvalitu poskytovaných služeb vedení a motivace menšího týmu dispečerů aktivní řízení rozvoje prodeje v rámci silniční přepravy a logistiky výběr a hodnocení dodavatelů přepravy dohled nad procesy objednávání a realizace přepravy a správnost nákupu služeb zodpovědnost za fakturaci přeprav klientům příprava analýz nákladů a návrhy opatření k úspoře pravidelné vyhodnocování reklamací a provádění okamžitých nápravných opatření optimalizace procesů a zlepšení produktivity a kvality provozu pravidelný reporting managementu

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání v logistickém/technickém nebo ekonomickém oboru minimálně 3 - 5 let zkušeností v oblasti řízení přepravy a logistiky zkušenosti ve větší nadnárodní společnosti vynikající vyjednávací, manažerské a rozhodovací dovednosti dobrá znalost podnikových financí silné analytické schopnosti zaměřené na řešení problémů znalost angličtiny na pokročilé úrovni řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

zázemí nadnárodní společnosti, která se stále rozvíjí a roste motivující finanční ohodnocení roční bonusy služební vůz i k soukromým účelům možnost kariérního růstu práce částečně i na home office (3 +2) flexibilní začátek a konec pracovní doby 5 týdnů dovolené Multisport karta příspěvek na stravování odborné vzdělávání a jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika