Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer/ka kvality - zdravotní péče

referenční číslo: DE00C654 | aktuálnost: 11.01.2017

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Spolupráce na přípravě organizace k akreditaci podle akreditačních standardů Joint Commission International Accreditation pro organizace zajišťující transport ve zdravotnictví a dalším zlepšování kvality a bezpečí poskytované zdravotní péče.

Požadujeme

VŠ/VŠ-bak., uživatelská znalost MS Office, alespoň základní znalost AJ, řidičský průkaz skup. B.
Znalost práce ve zdravotnictví a praxe v oblasti managementu kvality ve zdravotnictví (SAK, JCI) výhodou.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky a další benefity.
Práce na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.
Profesní životopisy zasílejte do konce ledna 2017 na adresu: person@zzshmp.cz.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Kvalita, kontrola jakosti

Profese: administrativní pracovník, referent/referentka, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální