Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer jakosti

referenční číslo: 1638168720 | aktuálnost: 27.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer/ka jakosti.

Náplň práce:

  • Administrativní, organizační a kontrolní činnost – kontrola kvality, vývoj, vedení a kontrola evidence HACCP, IFS
  • Odpovědnost za platnou legislativu
  • Odpovědnost za odebrané vzorky z výroby a kontrola, následné vyhodnocení vzorků
  • Pohyb po výrobních pracovištích
  • Vývoj nových výrobků
  • Odpovědnost v oblasti školení – provádění vstupního školení BOZP, požární ochrany, řidičů, referentů, školení požadavků
  • IFS Food a HACCP
  • Spolupráce v oblasti pro poskytování OOPP, MČDP a ochranných prostředků (komunikace, výběr, poskytování a vedení evidencí)
  • Spolupráce s externími techniky v oblasti BOZP a požární ochrany
  • Odpovědnost za svou odvedenou práci

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oblasti bezpečnosti, kvality či technologie potravin, příp. ukončené střední s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenosti se zaváděním požadavků normy IFS Food, popř. znalost těchto požadavků
  • Perfektní znalost systému HACCP, platné senzorické zkoušky, popř. absolvování předmětu/kurzu senzorická kontrola potravin
  • Praxi v oblasti kvality a technologie v potravinářském či farmaceutickém průmyslu
  • Znalosti příslušných certifikací v oboru
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Forma spolupráce HPP
  • Mzda v rozpětí dle znalostí a zkušeností 35 000 - 50 000 Kč
  • Pestrou náplň práce v dynamickém provozu s širokým sortimentem výrobků
  • Zapojení se do neustále nových projektů, být součástí úspěšné rostoucí společnosti a moct ovlivnit fungování systému a kvality ve firmě
  • Zaměstnanecká sleva na suroviny a výrobky
  • 25 dní dovolené
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti potravinářství – školení, kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Notebook, telefon
  • V případě domluvy možnost občasné práce z domova
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Větřkovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Větřkovice,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie

Profese: kontrolor, kvalitář, ředitel/manažer kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova