Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer investic

referenční číslo: 54504 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Abychom mohli našim zákazníkům dodávat produkty v té nejlepší kvalitě, potřebujeme je vyrábět na těch nejlepších a nejvhodnějších strojích. A právě pro tuto oblast hledáme nového kolegu, který si vezme na starost vedení projektů investic do nového strojního vybavení. Ideální uchazeč se orientuje ve strojařské problematice, má zkušenosti s vedením projektů a dokáže připravit technické i ekonomické podklady pro výběrové řízení na nákup strojů. Nutností je také znalost angličtiny (případně němčiny). Náplň práce: spolupráce s projektovým týmem na převodech výroby a nových projektech optimalizace strojového vybavení technická specifikace nových strojů a dalších výrobních pomůcek příprava rozpočtů na pořízení nových technologií organizace výběrových řízení ve spolupráci s nákupem reporting svěřených projektů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání zkušenosti s vedením projektů AJ nebo NJ na úrovni vedení jednání praxe v oblasti investic a výběrových řízení velkou výhodou znalost výrobního prostředí práce v SAPu a MS Office týmovost a spolehlivost

Nabízíme

práci na zajímavých mezinárodních projektech roční bonusy pravidelnou valorizaci mezd 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijko a další... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl