Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer BOZP s AJ

referenční číslo: 54373 | aktuálnost: 22.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta, který pochází z UH, případně Zlínska.
Tvorba, udržování a řízení systémů a procesů bezpečnosti práce a požární ochrany. Kontrola a analytická činnost v BOZP a PO našich poboček . Systémová školicí a informační činnost. Iniciace a vedení při odstraňování neshod a analyzování příčin.

Požadujeme

Min SŠ s prokazatelnou zkušeností 3 roky, u VŠ oboru v oblasti BOZP praxe min. 1 rok. Certifikace v oblasti BOZP oceníme, není podmínkou. Znalost norem a předpisů v oblasti BOZP, PO a odpadového hospodářství. AJ na velmi dobré úrovni B2. Schopnosti silné vůdčí osobnosti budící respekt. ŘP sk. B - 30% cestování.

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy dle dosahovaných výsledků Zajímavou práci v prostředí stabilní nadnárodní společnosti Pravidelná valorizace mzdy, 13. mzda 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha