Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer BOZP

referenční číslo: 6-30-282413/JD | aktuálnost: 19.06.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Příležitost pro techniky BOZP s praxí pro výrobní společnost v automotive.
Pakliže projdete úspěšně výběrovým řízením, tak Vaší náplní práce na jihu Vysočiny bude:

  • zajišťovat bezpečnost a zdravotní nezávadnost práce na jednotlivých pracovištích
  • zpracovávat a připravovat osnovu pro školení zaměstnanců z hlediska BOZP
  • aplikovat nové právní normy do systému řízení, sledovat legislativu v oblasti BOZP
  • vyhledávat a identifikovat rizika, zjišťovat jejich příčiny a navrhovat opatření k jejich odstranění
  • shromažďovat výsledky měření a zapracovávat je do kategorizace prací
  • evidovat pracovní úrazy, nemoci z povolání, nehody a havárie
  • koordinovat sortiment ochranných pomůcek
  • evidovat dokumentaci jeřábů, zdvihadel a tlakových nádob, zajišťovat revize aj.
  • koordinovat službu zajišťující ochranu areálu firmy

Nástup možný IHNED!

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání a odbornou způsobilost FO k plnění úkolů v prevenci rizik
  • aktivní znalost AJ
  • min. 2 roky odborné praxe v automotive nebo strojírenském průmyslu
  • pracovní právo zejména v oblasti BOZP
  • znalost normy ISO 14001:2015, IATF výhodou
  • MS Office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Benefity: * týden dovolené navíc * pružná pracovní dobu * dotované závodní stravování * 13. plat a roční bonus * možnost páce na Home Office * odborné a jazykové vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * odměny za pracovní a životní jubilea Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 40 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví