Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer bezpečnosti

referenční číslo: 45733 | aktuálnost: 03.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, nyní hledáme šikovného Manažera bezpečnosti. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.
zodpovědnost za BOZP ve společnosti zavádění systémů pro kontrolu dodržování předpisů koordinace akčních plánů zlepšování všech záležitostí týkajících se bezpečnosti vyhledávání rizikových situací BOZP audity

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice komunikativní znalost anglického jazyka odborná znalost v oblasti BOZP samostatnost, analytické myšlení

Nabízíme

mzda 70-90 000 Kč roční bonus služební automobil příspěvek na stravování týden dovolené navíc příspěvek na dopravu vzdělávání a další rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha