Typ nabídky

Minimální mzda

Magistrát města Ostravy – výkon činností silničního správního úřadu

referenční číslo: 662a64992707341a5a04a934 | aktuálnost: 25.04.2024

Statutární město Ostrava – magistrát

Náplň práce

  • zajišťování výkonu působnosti silničního správního úřadu pro silnice II. a III. třídy na území města Ostravy;
  • zajišťování funkce odvolacího orgánu ve vztahu k městským obvodům;
  • řešení stížností, podnětů a oznámení občanů;
  • vykonávání státního dozoru v oborech dopravy.

Požadujeme

  • znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích;
  • základní znalosti komunikační sítě města Ostravy;
  • afinita k informačním systémům a technologiím;
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič/řidička;
  • výhodou je zkouška odborné způsobilosti a praxe ve státní správě na úseku dopravy.

Důležité upozornění

Nezapomeňte na ten klíčový krok – poslat nám svou písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty. Za předpokladu, že to s námi myslíte vážně. Všechny podrobnosti a pokyny najdete zde 🔗 https://pracenaradnici.cz/vykon-cinnosti-silnicniho-spravniho-uradu/.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: OZP - s docházením