Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

M365 Consultant s neomezenou dovolenou

referenční číslo: 53370 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staň se součástí přátelského kolektivu, kde můžeš propojit své zkušenosti a zlepšit je s nejnovějšími technologiemi. Úspěšná společnost nyní rozšiřuje svůj tým o M365 konzultanta. Mezi zákazníky společnosti patří špičky tuzemského bankovního sektoru, pro které budeš vyvíjet aplikace a systémy šité na míru.
Proaktivní komunikace s klienty se zaměřením na platformu M365. Vytváření technických konceptů a návrhů řešení. Implementace, migrace a řešení problémů souvisejících s platformou M365. Úzká spolupráce s týmy napříč odděleními Delivery. Samostatné řízení menších projektů, s možností podpory od našich zkušených projektových manažerů v případě rozsáhlejších projektů. Nepřetržitý rozvoj tvých znalostí v oblasti M365 a přidružených technologií.

Požadujeme

Zápal pro cloudové a Microsoft technologie. Pokročilá znalost nástrojů Microsoft 365. Praxe s on-premises infrastrukturou Microsoft (Active Directory, Windows Server, Exchange Server,...). Zkušenost s bezpečnostními nástroji v rámci Microsoft 365 je výhodou. Základní znalost nástrojů pro bezpečnost od Microsoftu. Silné prezentační a komunikační schopnosti. Ochota se učit novým věcem, entuziasmus, důraz na výsledky a kvalitu. Komunikativní úroveň angličtiny.

Nabízíme

Zázemí stabilní IT firmy se silnou pozicí na tuzemském i evropském trhu. Práci v neformálním prostředí týmu analytiků, vývojářů a testerů. Možnost účastnit se dlouhodobých projektů. Prostor pro kariérní růst i sebevzdělávání. Flexibilní pracovní dobu. Home office 2 až 3 dny v týdnu. Neomezenou dovolenou. Celý balík benefitů, od stravenkového paušálu přes Multisport kartu až po partnerské slevy.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby