Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik/skladník (1 směna)

referenční číslo: 52658 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme příležitost pro kandidáta, který má zkušenosti z oblasti skladového hospodářství. Pokud máte chuť se dále zdokonalovat a hledáte novou pracovní příležitost, zašlete mi prosím váš životopis. Nástup možný ihned.
Objednávání, naskladňování a vyskladňování dílů Dohled nad skladovými zásobami Práce z 50 % ve skladu a z 50 % na počítači (skladový program) Vyhledávání a aktualizace katalogu dílů

Požadujeme

Praxe ze skladového prostředí Uživatelská znalost práce na počítači, SAP Pečlivost, samostatnost Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Týden dovolené navíc Příspěvek na dojíždění 13. mzda Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Cafeterie Vzdělávání kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika