Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistik (Plzeň)

referenční číslo: 53614 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Zajímala by vás práce v oblasti logistiky a domluvíte se německy?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis.
Příprava cenových kalkulací pro dopravné a balné Plánování přepravy, komunikace s dodavateli Fakturace, příprava celních dokladů

Požadujeme

Středně pokročilá znalost německého jazyka Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou Zkušenosti z logistiky výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost práce na home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně) Nové moderní pracovní prostředí Profesní i osobnostní vzdělávání Závodní stravování/stravenky Bonusy ke mzdě Příspěvek na penzijní pojištění Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika