Typ nabídky

Minimální mzda

Logistics Coordinator

referenční číslo: 53263 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, působící v oblasti zdravotnictví, která již několik let významně přispívá k rozvoji lékařského průmyslu, hledá do svého týmu asistenta/ku logistiky. Pokud vás baví logistika a obchod a hledáte práci v menší, rodinné firmě - neváhejte a ozvěte se nám!
Zpracování objednávek a faktur Komunikace se zákazníky (poskytování informací, řešení problémů) Komunikace s výrobci a objednávání zboží Příjem zboží na sklad (jedná se o malé a lehké produkty používané ve zdravotnictví, tj. nemusíte se bát, že byste přenášel/a těžké krabice) Kontrola stavu skladových zásob Komunikace s logistickými firmami Příprava statik a reportů Sběr účetních dokladů Ad - hoc úkoly týkající se podpory obchodu a logistiky

Požadujeme

Relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy, obchodu, logistiky apod. Angličtina komunikativní úrovni (slovem i písmem - nadřízený je anglicky mluvící) Znalost Microsoft Office

Nabízíme

5 dní dovolené navíc (25 dní) Sickdays Stravenky Flexibilní začátek a konec pracovní doby Příjemné pracovní prostředí v menší firmě Hezká kancelář na Praze 6
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup