Typ nabídky

Minimální mzda

Logistický specialista s AJ

referenční číslo: 9-21-400556 | aktuálnost: 28.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli,zákazníky ? Umíte anglicky či německy ?

Pak nám reagujte na pozici Logistiký specialista :-)

- zajišťovat dodávky materiálu pro výrobu a případné změny v dodání, odpisy materiálu
- komunikovat se zákazníkem či dodavatelem
- zakládat objednávky od zákazníka do systému
- odesílat odvolávky, ošetřovat hlášení změn a zapracovávat do systému
- pečovat o kmenová data nového materiálu a výrobků
- změnový proces (zjištění zásob u dodavatele a dohodnutí termínu změny a jeho případná aktualizace)
- komunikace s oddělením nákupu s kolegy v Německu
- plánovat a organizovat vývoz včetně speciální přepravy
- sledovat náklady na speciální přepravy, případné přeúčtování

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost AJ či NJ na dobré úrovni
- praxe na obdobné pozici
- znalost práce na PC MS Office (SAP -velká výhoda)
- analytické schopnosti, odolnost vůči stresu

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tachov, Tachov,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita