Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistický koordinátor ve skladu

referenční číslo: 54548 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost na pozici disponenta/logistika z výrobní společnosti? Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni? Staňte se klíčovou osobou pro řízení logistických procesů se zaměřením na zákaznickou logistiku. Stačí poslat životopis.
kontrola materiálu, dílů ve skladu odpovědnost za skladové inventury zpracování skladových rozdílů komunikace se zákazníky ze zahraničí koordinace dopravy přímo k zákazníkovi aktualizace logistických předpisů ve skladě tvorba nápravných opatření ve spolupráci s mistry ve skladu adaptace nově nastoupených zaměstnanců (tréninkové zóny) prezentace výsledků přímému nadřízenému (manažer logistiky)

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici v logistice komunikativní angličtina znalost programu SAP a ERP systému

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení mobilní telefon, notebook bonusy k výplatě příspěvek na dovolenou příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dojíždění do zaměstnání závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání firemní akce práce v mezinárodním prostředí pracovní smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)