Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistický administrativní referent

referenční číslo: 54027 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost v logistice alespoň jeden rok a angličtinu pro běžnou komunikaci ? Pokud hledáš firmu, která ti umožní po zaučení i 2 dny pracovat z domova a moderní zázemí, pošli nám svůj životopis.
zpracování objednávek od zákazníků zadávání skladových zásob do interního systému příprava dokumentace + správa přijatých faktur pravidelný reporting spolupráce napříč celou firmou - sklad, projektový tým účast na pravidelných meetingách komunikace se zákazníky, dodavateli a dopravci zlepšování logistických procesů řešení případných reklamací

Požadujeme

předchozí praxe v logistice - výrobní logistika, sklad (1-2 roky) ŘP B angličtina alespoň na úrovni B1/B2 - komunikace převážně písemnou formou

Nabízíme

nástupní mzda 36 000 Kč, po zkušební době navýšení 13. plat částečný homeoffice (2 dny v týdnu) flexibilní pracovní doba dotované stravování ve firemní kantýně přípsěvek na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty sick days 25 dní dovolené vzdělávací kurzy v pracovní době jazykové kurzy důkladné zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika