Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistic customer service specialist s francouzštinou

referenční číslo: 54167 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Domluvíte se perfektně francouzsky, baví vás komunikace a zajímá vás alespoň trochu logistika? Pak pro vás mám zajímavou příležitost.
Přijímání odvolávek od zákazníků Zpracovává odvolávky a konzultuje jejich správnosti se zákazníkem Registruje požadavky a změny požadavků zákazníků Předává termínové a množstevní požadavky plánování výroby Eviduje a vyhodnocuje včasnosti dodávek Vede a udržuje agendu přiděleného zákazníka Vystavuje podklady pro expedici hotových výrobků Vymáhá pohledávky ve spolupráci s finančním oddělením Provádí reporting a analýzy Zadává kontrakty v SAP na základě cenových dohod/objednávek od zákazníků Sestavuje plán prodeje na následující měsíce Spolupracuje při tvorbě plánu kapacit a při optimalizaci procesů s jinými odděleními

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, příležitost dostane i absolvent Zkušenosti s logistikou/zákaznickým servisem velkou výhodou Francouzský jazyk na pokročilé úrovni (C1) Anglický jazyk na úrovni B2 Pokročilá znalost MS Excel Uživatelská znalost MS Word a Powerpoint Znalost prostředí SAP výhodou ŘP sk. B

Nabízíme

Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod) 5 týdnů dovolené Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz) Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Markéta Pavlíčková
+420 739 341 365