Typ nabídky

Minimální mzda

Letenkář / Cestovní agent (m/ž) pro firemní klientelu

referenční číslo: 45551 | aktuálnost: 29.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš skvělý klient, úspěšná travel management společnost, která zajišťuje služební cesty firemním klientům (B2B), momentálně rozšiřuje svůj tým o nového kolegu/kolegyni. Pokud máte blízko k cestovnímu ruchu, baví Vás komunikace s klienty a ovládáte rezervační systém Amadeus, neváhejte a ozvěte se nám.
Jako Cestovní agent/Letenkář (m/ž) budete součástí týmu, který podporuje firemní klientelu (B2B business) a zpracovává projekty od A do Z, tzn. od přijetí požadavku (služební cesta, firemní akce) až po fakturaci. Projektů bývá více a probíhají současně. Budete tedy: Zodpovídat za rezervaci a správu letenek (včetně vyhledávání trasy) Zajišťovat přepravu pro skupiny osob Vytvářet smlouvy, zodpovídat dotazy klientů Komunikovat s leteckými společnostmi ohledně možností a cen Spravovat cestovní doklady a storno úkony Fakturovat, sledovat platy klientů A v neposlední řadě pracovat s rezervačním systémem Amadeus

Požadujeme

Máte relevantní pracovní zkušenosti (oblast cestovního ruchu, zákaznického servisu apod.) Vaše angličtina je na pokročilé úrovni kvůli komunikaci s klienty Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni Ovládáte rezervační systém Amadeus

Nabízíme

HPP na dobu neurčitou s nástupem dle Vašich možností Pracovní dobu pondělí – pátek, volné víkendy Flexibilní pracovní dobu podle dohody v týmu (PO - PÁ mezi 8:00 – 18:00) 25 dní dovolené, sick days Příspěvek na stravování Příspěvek na sport/kulturu/volný čas Kancelář v centru Prahy (metro Muzeum/Hlavní nádraží/Můstek)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní