Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lešenáři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29091600771 | aktuálnost: 27.04.2024

MONTYS CZ s.r.o.

Lešenáři

Upřesňující informace

Náplň práce: montáže, demontáže lešení a stavebních výtahů (praxe výhodou, zkušené uvítáme, nezkušené zaučíme).
Požadavky:
Dobrý zdravotní a fyzický stav. Nutná spolehlivost, zodpovědnost, samostatné rozhodování a kladný vztah k práci.
Po zaškolení zajistíme lešenářský průkaz.
Pracovní doba 7:00 - 15:30.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 14:00).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) není podmínkouPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 37 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dělnická 476, Pardubice, 53301

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity