Typ nabídky

Minimální mzda

Lektor / školicí konzultant firemního systému (poučený laik) | až 60 tisíc

referenční číslo: 53681 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s tím, že jste musel/a svým kolegům vysvětlovat, jak pracovat s nějakým firemním programem? Přímo překypujete trpělivostí a nemáte problém vysvětlovat věci jednoduše? Pak jste náš člověk. Naučíme vás pracovat s programem, který tvoříme, a vy to pak následně naučíte naše zákazníky. Dobře vás zaplatíme a důkladně zaškolíme. Pojďte do toho s námi.
Zaškolení zákazníků do práce s naším softwarem Telefonický a emailový kontakt se zákazníkem (výjimečně osobní schůzka) Spolupráce s našimi programátory z perspektivy “poučeného laika”

Požadujeme

VOŠ/VŠ Běžná uživatelská úroveň znalosti PC Zkušenosti s nějakým podnikovým software (jsou bonus, ne nutnost) Ekonomický či účetní background (je bonus, ale ne nutnost)

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc (dle zkušeností) Možnost auta pro soukromé účely (na domluvě) Pružný začátek a konec pracovní doby Stravenky Příspěvky na penzijko Občasný home office po domluvě Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu Velmi důkladné zaškolení a podpora
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby