Typ nabídky

Minimální mzda

Lékárník asistent Plzeň sever (50 - 55.000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 43638 | aktuálnost: 13.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolvent VŠ v oboru farmacie a hledáte stabilní práci v příjemném kolektivu profesionálů? Komunikujete rádi s lidmi a zajímáte se aktivně o farmacii?

Ano? V tom případě bychom Vám rádi představili tuto zajímavou pracovní příležitost pro moderní lékárnu, která hledá do svých řad posilu na pozici:

LÉKÁRNÍK ASISTENT Plzeň sever (50 - 55.000 Kč + bonusy)

Náplň práce

  • výdej léků na lékařský předpis
  • odborné poradenství zákazníkům
  • práce na PC s informačním systémem
  • přehled o skladové evidenci, odpovědnost za svěřený sortiment

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • znalost farmaceutického informačního systému VÝHODOU
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci
  • flexibilitu a chuť dále se rozvíjet

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení + bonusy
  • Volné svátky a víkendy, osmihodinová směna
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy
  • Pracovní oděv zdarma
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup IHNED, uvítáme také čerstvé absolventy, kteří mají zájem nastartovat svoji kariéru v oboru!

Lokalita: Plzeň sever

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie