Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lékař RHB - i zkrácený úvazek (65-100.000 Kč dle praxe)

referenční číslo: 54230 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte ukončené VŠ vzdělání a specializovanou způsobilost v daném oboru? Hledáte novou pracovní výzvu a příjemné pracovní prostředí?
Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici:

LÉKAŘ RHB - I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (65-100.000 Kč dle praxe)

Náplň práce

  • péče o pacienty po úrazech, traumatech nebo v rámci dlouhodobých obtíží
  • diagnostika, určení léčebného postupu včetně správné medikace pacienta
  • úzká spolupráce s fyzioterapeuty

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v daném oboru

Nabízíme

  • zkrácenou pracovní dobu 35 hod./týden
  • MOŽNOST částečného úvazku dle preferencí
  • až 27 dní placeného volna
  • stravenky
  • penzijko
  • multisportku
  • jazykové kurzy
  • půlroční odměny
  • příspěvek na další vzdělávání
  • firemní rekreace - lázně
  • firemní akce pro zaměstnance
  • možnost nástupu ihned

Místo výkonu práce: Český Těšín

Mzda: 65 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie