Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lékař na radiodiagnostické ODD - náborový příspěvek

referenční číslo: 45343 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušeným lékařem, který hledá nové uplatnění? Nebo jste čerstvým absolventem lékařské fakulty?

Úspěšná mezinárodní společnost, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči vyhlašuje výběrové řízení na pozici LÉKAŘ pro RADIODIAGNOSTICKÉ ODDĚLENÍ, pošlete mi Váš životopis a odstartujte tím novou kariéru!

Náplň práce

  • Poskytování péče pacientům na radiodiagnost.odd
  • Spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - lékařská fakulta
  • Zájem a nadšení o obor
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek - 100.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Úhradu poplatku ČLK a ČLnK
  • Možnost zajištění dočasného ubytování
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky do lékárny
  • a mnoho dalších benefitů!
  • Místo výkonu práce: severně od Olomouce

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie