Typ nabídky

Minimální mzda

Lékař-anesteziologicko/resus ODD (90-140.000 Kč)

referenční číslo: 31581 | aktuálnost: 16.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové pracovní uplatnění? Chcete pracovat na anesteziologicko- resuscitačním oddělení a být součástí úspěšné mezinárodní společnosti, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči?
Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se tím na pozici:

LÉKAŘ-ANESTEZIOLOGICKO/RESUS ODD (90-140.000 Kč)

Náplň práce

  • Poskytování péče pacientům na anesteziologicko resuscitačním .odd
  • Spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - lékařská fakulta
  • Ukončený základní kmen či specializovaná způsobilost výhodou
  • Zájem a nadšení o obor
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek - 100.000 Kč
  • Možnost zkráceného úvazku
  • 5 týdnů dovolené
  • Úhradu poplatku ČLK a ČLnK
  • Možnost zajištění dočasného ubytování
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky do lékárny
  • a mnoho dalších benefitů!
  • Místo výkonu práce: severně od Olomouce

Mzda: 90 000 - 140 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie