Typ nabídky

Minimální mzda

LEAN Specialista - praxe alespoň 1 rok

referenční číslo: 52806 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte alespoň jeden rok zkušenosti s optimalizací a zlepšováním výrobních procesů z výrobní firmy? Ovládáte angličtinu ? Pokud hledáte práci jako Lean specialista, pošlete nám svůj životopis.
podílení se na optimalizaci a zlepšování výroby tvorba plánu na zlepšování lean aktivit zodpovědnost za úspěšnou implementaci LEAN metod napříč celou organizací spolupráce na inovacích produktů, procesů a strategických inovacích návrh nových pracovních postupů na zvýšení efektivnosti výroby vzdělávání a trénink pracovníků v oblasti zlepšování procesů sledováni KPI

Požadujeme

zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů (automotive/ strojírenská výroba) - alespoň 1 rok předchozí praxe z oblasti štíhlé výroby angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

půlroční bonusy příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové efektivity možnost Multisport karty přípěvek na stravování přípěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené pracovní smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management