Typ nabídky

Minimální mzda

Lean specialista

referenční číslo: 6-10-400655 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Orientuješ se v problematice štíhlé výroby? Baví tě hledat způsoby jak něco zlepšit a zefektivnit?
A k tomu všemu umíš ještě dobře anglicky?

Pak čti dál.
Hledám šikulu na pozici LEAN SPECIALISTA.

A co bude tvým úkolem?
- zavádění, realizace a kontrola dodržování principů Šťíhlé výroby
- zavádění a implementace pravidel Procesu neustálého zlepšování
- vedení určených Lean projektů včetně projektů zaměřených na automatizaci procesů
- vytváření technologických postupů a provádění technologických změn
- spolupracuje při řešení složitých reklamací
- implementace systém sběru dat potřebný k vyhodnocení efektivity Lean production
- moderování Lean workshopů zaměřených napříč firmou
- odpovědnost za dosažení stanovených ročních úspor

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ vzdělání
- orientace v problematice štíhlé výroby
- znalost nástrojů a metodiky: 5S, SMED, VSM, TPM, 5W1H, OPL
- analytické a technické myšlení
- zkušenosti s vedením týmu
- výborné komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (MS Excel a MS PowerPoint)
- AJ (slovem i písmem) - jednání se zahraničím na denní bázi
- ŘP sk. B

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Finanční příspěvek na dovolenou a na Vánoce
Příspěvek na závodní stravování, moderní jídelna v sídle společnosti

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jihlava, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita