Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lean specialista (45 - 55 000 Kč)

referenční číslo: 56004 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte v kapse zkušenosti s LEAN manufacturing a toužíte po dobrodružství v rámci zahraniční perspektivní společnosti? V tom případě jste na správném místě!

Náplň práce

  • Optimalizace procesů, tvorba technické dokumentace
  • Provádění 5S auditů, využití LEANU a Keizenu
  • Vedení projektů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru (pokud máte diplom vyučeného lektora LEAN, získáváte bonusové body!)
  • Zkušenost na podobné pozici po dobu nejméně 3 let (čím víc šarží jste prodělali, tím lépe!)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti
  • Možnost podílet se na moderním řízení výroby
  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusové složky
  • Příspěvek na stravné, životní pojištění, bonusy
  • Příspěvek na penzijko
  • 25 dní volna
  • Benefitní program
  • Kariérní růst
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství