Typ nabídky

Minimální mzda

Lean konzultant/mentor| zahraniční cesty

referenční číslo: 12-10-399848 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenost s LEAN nástroji a rád bys v rámci zaměstnání cestoval do zahraničí? Domluvíš se anglicky a komunikace s lidmi ti nedělá problém? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- optimalizace LEAN procesů napříč našimi závody
- pořádání workshopů, koučování a školení kolegů na LEAN metodiku
- podpora vedoucích závodu při vývoji a nasazování LEAN nástrojů a procesů
- implementace nástrojů a technik sloužících k zlepšení bezpečnosti, kvality a nákladů
- komunikace s kolegy napříč firmou
- zahraniční výjezdy (Itálie, Francie, UK, Rumunsko, Indie, ...)
- projektové vedení

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oblasti průmyslového inženýrství
- zkušenosti s LEAN nástroji
- výborná znalost AJ
- ochota cestovat do zahraničí - 50% času mimo ČR
- dobré komunikační dovednosti
- znalost nástrojů MS Office (Excel, PowerPoint...)

Nabízíme

- týden dovolené navíc
- možnost občasného HO
- pružná pracovní doba
- cafeteria systém
- dotované stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Olomouc, Olomouc,

Region: Olomoucký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy