Typ nabídky

Minimální mzda

Lean Engineer - Inovace ve výrobě

referenční číslo: 52468 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajištění implementace plánu LEAN postupů ve spolupráci s vedením závodu. Koordinační a implementační role v rámci LEAN principů v celém výrobním procesu (KAIZEN, GEMBA, HOSHIN, vizuální řízení, SMED). Definice a správa pracovních nástrojů, řízení procesu FMEA, vytváření a úprava layoutu. Správa dokumentace LEAN v rámci společnosti, koordinace vizuálního řízení. Optimalizace nákladů ve firmě. Školení, podpora a motivace zaměstnanců k vylepšení výrobních procesů. Rozvíjení kultury LEAN ve výrobních týmech. Spolupráce napříč společností.

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického směru. Znalost LEAN principů výroby a zkušenost s jejich implementací. Dobrá znalost výrobních a ERP systémů. Komunikativní znalost anglického jazyka. Analytické myšlení, zodpovědnost, nezávislost a proaktivita. Smysl pro týmovou práci a spolupráci napříč výrobním závodem.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba. Příspěvek na stravování. Příspěvek na dopravu. Příspěvek na volnočasové aktivity. 5 týdnů dovolené. Životní pojištění. Firemní telefon + SIM karta. Notebook. Placené vzdělávání.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl