Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lakýrník v práškové lakovně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29269620797 | aktuálnost: 07.05.2024

REKUPER SYCHROV, s.r.o.

Upřesňující informace

Společnost REKUPER SYCHROV, s.r.o. je zaměřena na zpracování plechu s využitím moderních technologií jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření. Bližší informace o firmě naleznete na www.rekuper.cz
Pracovní náplň: lakování, zavěšování a svěšování výrobků, balení, manipulace,
2 směnný provoz
Požadujeme: schopnost pracovat v kolektivu, spolehlivost
Mzda: od 210 Kč/h + směnný příplatek + příplatek za prostředí
Kontaktní osoba: P. Vondrák - tel. 482 464 624, 482 4, e-mail: vondrak@rekuper.cz.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 210 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 28, Paceřice, 46344

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity