Typ nabídky

Lakýrník: I bez praxe mzda od 42.000 Kč, 1 směna #SSsZq

referenční číslo: 65f2c65439954a446b1092e4 | aktuálnost: 13.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zájem o fajn práci na jednu směnu, při které využijete svoji zručnost, ale zatím nemáte zkušenosti s prací v lakovně? Nevadí! Do našeho malého týmu Vás rádi přijmeme i bez zkušeností a vše potřebné Vás naučíme. Navíc od nás dostanete super bonusy, jako je příspěvek na dopravu, dále na vysoké ceny pohonných hmot, aj. Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Náplň práce:
- Příprava materiálu na lakování
- Třídění a balení zakázek
- Pokud máte zkušenosti s vedením týmu, tak se můžete profilovat i v této oblasti (odměněno vyšší mzdou)
Místo výkonu práce: Velké Meziříčí

Požadujeme

- Znalost práce na PC
- Ochotu učit se nové věci, proaktivní přístup
- Manuální zručnost

Nabízíme

- Motivující mzdu od 42.000 Kč s možností dalšího navyšování, dle praxe i více!
- Příspěvek na dopravu
- 13. plat
- Příspěvek na vysoké ceny pohonných hmot
- Práci na jednu směnu (6:00-14:30)
- 5 týdnů dovolené
- Odměny k životním a pracovním výročím
- Dlouhodobou, stabilní práci na HPP
- Možnost uplatnění pro uchazeče bez praxe

Mzda: 42 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní