Typ nabídky

Minimální mzda

Laborant | ústí NAD labem

referenční číslo: 122-4-400872 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chemie ja Váš obor? Tak hledáme právě Vás na pozici Laborant/Laborantka pro závod přímo v Ústí nad Labem.
Náplň práce:
* měření fyzikálních veličin
* obsluhu laboratorních přístrojů a zařízení
* hodnocení výsledků analýz, měření vzorků
* přípravu, úpravu, ukládání a likvidaci laboratorních vzorků
* přípravu pomocných roztoků a činidel
* přípravu odměrných a standardních roztoků

Požadujeme

Jaké jsou požadavky?
* ÚSO v chemickém oboru
* praxe v oboru výhodou
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu, 12ti hodinové směny

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* firemní zvýhodněné stravování
* příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
* Cafeterie 2 000 Kč
* zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru
* závodní rekreace
* pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ústí nad Labem, Ústí nad Labem,

Region: Ústecký kraj, Česká republika

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy