Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kvalitář v chemickém průmyslu - absolvent (37-42.000 KČ)

referenční číslo: 44852 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vystudovanou SŠ/VŠ chemického směru a hledáš práci, kde nastartuješ svoji kariéru? Jsi komunikativní, ambiciózní a chceš se podílet na vývoji a kvalitě ? Angličtina Ti nedělá problém? 3x ANO? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici:
KVALITÁŘ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU - ABSOLVENT (37-42.000 KČ)

Náplň práce

  • Provádění a zajišťování kvality v souladu s příslušnými normami a směrnicemi
  • Sledování a dodržování standardů výroby
  • Provádění analýz
  • Reporty a audity

Požadujeme

  • SŠ/VŠ chemického směru
  • Znalost AJ
  • Znalost nástrojů kvality = výhodou
  • Komunikativnost, spolehlivost, být týmový hráč!

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Podílení se na nových projektech
  • Pestré benefity a odměny
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu: Bruntál

Mzda: 37 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie