Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kvalitář - pouze na ranní směnu

referenční číslo: 54431 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenosti jako kontrolor kvality nebo jako technik kvality? Máš ještě angličtinu nakomunikativní úrovni? Tak jsi náš člověk! Pokud máš zájem se k pozici dozvědět více informací, stačí ti poslat životopis.
kontrola materiálu a komponentů podle objednávek kontrola příchozího materiálu dle technických požadavků, norem a certifikací kontrola dílů - vizuální a dle technické dokumentace uvolňování materiálu a komponentů dále do výroby tvorba protokolů o případných neshodách evidence záznamů v interním systému komunikace s dodavateli ohledně případných neshod

Požadujeme

předchozí zkušenost v kvalitě ve výrobní společnosti angličtina (B1/B2) orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení kvartální odměny k fixní mzdě příspěvek na stravování příspěven na penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipass jazyková výuka v pracovní době možnost kariérního růstu vzdělávací a rozvojové školení flexibilní pracovní doba pracovní doba 7,5 hodiny pouze ranní směna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl