Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29260200739 | aktuálnost: 07.05.2024

JASY Vsetín s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADUJEME: praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi, zkušenost s restauračním provozem.
NÁPLŇ PRÁCE: sestavování a vaření obědového menu, příprava hotových jídel, příprava jídel na základě objednávky (minutky), snídaně, rauty.
NABÍZÍME: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, prémie, možnost ubytování.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky pan Viktor Sypták, tel.: 605 201 201 v době od 7 - 16 h nebo emailem adresu: v.syptak@jasy.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 4. května 353, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy