Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/kuchařka- studená kuchyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28004180719 | aktuálnost: 27.04.2024

CPI Hotels, a.s.

Upřesňující informace

Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: příprava studených pokrmů, výroba stanoveného sortimentu.
Požadujeme: dodržování technologických postupů a norem, schopnost samostatně pracovat.
Zaměstnanecké výhody: pracovní stabilita, zázemí prosperující společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů-jazykové kurzy, ubytování zdarma v naší hotelové síti, karta MultiSport, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Směnný provoz: Turnusové služby

Místo pracoviště: Pražská tř. 2306/14, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity