Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/kuchařka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29230600704 | aktuálnost: 02.05.2024

CPI Hotels, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- příprava pokrmů pro hotelové hosty v a la carte restauraci Pinia nebo pro bufetovou restauraci Labe

Požadujeme:
- zkušenost s ? la carte kuchyní nebo s bufetovou kuchyní
- zkušenost z většího hotelového provozu výhodou
- zájem o obor a moderní gastronomii
- vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k práci
- spolehlivost a flexibilitu
- schopnost práce v týmu

Nástup je možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, možnost turnusových směn, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů, příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 111, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity