Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař / kuchařka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29209520761 | aktuálnost: 01.05.2024

Lázně Bělohrad a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme:
Ochotu pracovat ve směnném provozu.
Praxe v oboru nutností.
Samostatnost.
Náplň:
Příprava hotových a minutkových jídel dle nových trendů v gastronomii.
Komunikace a aktivní spolupráce s ostatním personálem restaurace.
Uskladňování a kontrola zboží.
Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů (celodenní udržování čistoty svěřeného úseku).
Příprava a účast na větších společenských akcích typu rauty a svatby.
Přehled o aktuálním stavu skladových zásob na svém pracovišti, podílení se na pravidelných inventurách.
Spolupráce s ostatními provozy společnosti.

Nabízíme:
- Výkonnostní odměna
- Odměna za pracovní jubilea
- Zdravotní volno (3 dny Sick days)
- Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
- Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
- Výhodné tarify O2
- Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
- Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
- Volnočasové aktivity - volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisových kurtů

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lázeňská 165, Lázně Bělohrad, 50781

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity