Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař / kuchařka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28624700777 | aktuálnost: 16.05.2024

Hotel Zlatý Beránek s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, turnusové služby.

Náplň práce: příprava jídel, výdej.

Požadavky: podmínkou vyučení a praxe v oboru, bezúhonnost, komunikativnost, flexibilita, smysl pro pořádek, práce i během víkendů a svátků, snaha učit se novým věcem, znalost přípravy hotových i minutkových pokrmů.

Nabízené výhody: zaměstnanecké bonusy.

Kontakt - Bc. Rys Pavel, tel.: 777 866 114 (Po-Pá od 09:00 hod. do 15.00 hod.), e-mail: rys@hotel-beranek.com (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Jiné praxe v oboru, komunikativnost, znalost přípravy hotových i minutkových pokrmůPHP_EOL

Místo pracoviště: Masarykovo náměstí 74, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity