Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/ka pro studenou kuchyň

referenční číslo: 2000216980 | aktuálnost: 17.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje v oboru hotelnictví a turismu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Kuchař/ka pro studenou kuchyň.

Náplň práce:

  • příprava studené kuchyně, včetně přípravy salátů, pokrmů z ryb a mořských plodů, sushi, a dalších specialit
  • výroba koláčů, terin a galantin
  • přesné a kreativní aranžování, které zlepšuje vizuální atraktivitu jídel
  • spolupráce v týmu a komunikace s ostatními odděleními hotelu pro dosažení harmonického provozu
  • znalost a dodržování nejvyšších standardů hygieny a bezpečnosti potravin

Požadujeme:

  • vyučení nebo zaučení - praxe v oboru výhodou
  • znalost českého jazyka, základy němčiny
  • loajalitu, empatii směrem ke kolegům, týmovost
  • pozitivní přístup, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • transparentní mzdu + tipy
  • náborový příspěvek 12 000 Kč
  • fajn kolektiv lidí, kteří si vzájemně pomáhají
  • příležitost pro osobní i profesní rozvoj
  • 20 dní dovolené
  • slevy na ubytování v rámci hotelové sítě
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: Mariánské Lázně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mariánské Lázně,

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař, pekař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení